Sistemler

Ödeme Sistemleri
Bardak Başı Ücretlendirme Sistemi
Metal Para Okyucu Ünitesi
Kağıt Para Okuyucu Ünitesi
Akıllı Kart veya Anahtar Sistemi
Kredi Kartı ve GSM Ödeme Üniteleri
Kontrol Sistemleri 

Bardak Başı Ücretlendirme Sistemi

Otomat makinelerinde yer alan elektronik sayaclar aracılığı ile   kullanıcıların tükettiği bardak sayısı tespit edilip, bardak başı birim   fiyatlar üzerinden kurum veya kuruluşa fatura düzenlenir.

Metal Para Okyucu Ünitesi

TL-Kr kullanımına uygun olarak programlanmış para üstü verme   özelliğine sahip metal para tanıma sistemidir. Ürünün birim fiyatından   fazla miktar para hazneye atıldığında sistem ürünün birim fiyatı   kadarını tahsil eder ve bakiyeyi kullanıcıya iade eder. Bu sistem tüm 5,   10, 25, 50 kr ve 1 TL için uygundur.

Kağıt Para Okuyucu Ünitesi

Otomatlarınızda metal parayla birlikte kağıt para da kullanarak alım   yapma imkanı sağlar. Aynı zamanda para üstü verme özelliğine de   sahiptir. Böylece üzerinizde metal para olmaksızın makinelerden ürün   alabilirsiniz.

Akıllı Kart veya Anahtar Sistemi

Özellikle kullanıcı sayısı fazla olan kurum veya kuruluşlarda   uygulanması uygun olan sistemdir. Kart/Anahtar’a kredi yüklemesi yapılır   ve bu Kart/Anahtar’lar kullanılarak otomatlardan ürün alınır. Kullanıcı   yüklenmiş kredi miktarını otomat üzerindeki ekranda görür ve istediği   ürünün butonuna bastığı anda ürünün birim fiyatı kredi miktarından   otomatik olarak düşer. Bakiye kredi miktarı da ekranda görünür.Böylece   kullanıcılar ne zaman tekrar kredi yüklemesi yapacağına kolayca karar   verir.

Kredi Kartı ve GSM Ödeme Üniteleri

Bu sistemde, otomat makineleri için özel olarak üretilmiş veri akışını   sağlayan kara kutular bulunmaktadır. Bu kutular sayesinde metal veya   kağıt para kullanmaksızın kredi kartınızı veya gsm hattınızı kullanarak   ödeme yapabilme imkanı sunulmaktadır.

Kontrol Sistemleri

Otomatlarımıza adapte edilebilen telemetri sistemleri sayesinde otomat   makinelerimizdeki tüm bilgiler GSM kitleri aracılığıyla ana bilgisayara   aktarılmaktadır. Böylelikle yüzlerce farklı noktada bulunan otomat   makinelerimizdeki stok, toplam tüketim, ürün bazlı satış gibi bilgiler   on-line olarak kontrol edilmektedir. Bu sayede müşterilerimize en hızlı   ve efektif servis sunabilmekteyiz.