Hizmetler

Firmamızdan ihtiyacınıza en uygun otomat makinesini veya makinelerini satın alabilir, kiralayabilir veya tarafımızdan operatörlük hizmeti alarak kullanabilirsiniz.

Otomatların Satın Alınması
Otomatların satın alınması durumunda, makineler teknik ekibimiz tarafından kullanıma hazır hale getirilerek tarafınıza teslim edilir. Bu durumda, teknik servis.yedek parça ve bakım desteği tecrübeli ekibimiz tarafından verilir.

Otomatların Kiralanması
Seçtiğiniz otomat makinelerini aylık bir ücret karşılığı kiralayabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak, otomatların ürün dolumunu ve temizliğini kendi bünyenizde yapabilir veya bizim ekibimizin yapmasını talep edebilirsiniz. Kendi bünyenizde yapmak istemeniz durumunda, personelinize tarafımızca ücretsiz egitim verilir. Bizden talep etmeniz durumunda, taraflar arası servis sözleşmesi yapılarak bu hizmet size verilir.

Operatörlük Hizmeti Alınması
Tüm paketlerde makineler bedelsiz olarak kullanımınıza sunulur. Makinelerin ürün dolumu, temizliği ve bakımı ücret talep edilmeden, rutin ziyaretlerle ekibimiz tarafından yapılır.

Limitli Otomat İşletim Sistemi
Bu sistemde otomat makineleri kartlı veya anahtarlı ödeme sistemlerine göre tarafımızca programlanır. Taleb edeceğiniz sayı kadar akıllı kart veya anahtar sizlere verilir. Kullanıcılar makinelerden, dağıtılmış olan kartları/anahtarları kullanarak ürün alabilir.

Bu sistemde kurum/kuruluş, kendi belirlediği limit dahilinde kullanıcılara kredi tahsis edebilir. Kullanıcılar isterlerse kart/anahtarlarına ücret karşılığı ekstra kredi yükletebilirler.

Otomatlardaki sayaçlar her ayın sonunda Ekovend ve kurum/kuruluş yetkilisi ile beraber okunarak, tüketilen miktar taraflarca önceden belirlenmiş birim fiyatlar üzerinden kurum/kuruluşa faturalanır.

Limitsiz Otomat İşletim Sistemi
Bu sistemde otomat makineleri herhangi bir kart, anahtar veya para gerekmeksizin ürün vermektedir. Kullanıcılar istedikler kadar ürünü otomat makinelerinden alabilirler.

Otomatlardaki sayaçlar her ayın sonunda Ekovend ve kurum/kuruluş yetkilisi ile beraber okunarak, tüketilen miktar taraflarca önceden belirlenmiş birim fiyatlar üzerinden kurum/kuruluşa faturalanır.

Anında Ödemeli Otomat İşletim Sistemi
Otomatlar isteğinize bağlı olarak metal para, kağıt para, kredi kartı veya GSM ödeme sistemleri uygulanarak ürün verir. Ürünlerin birim fiyatları makinenin ekranında belirtilir ve kullanıcılar ürünü alabilmek için ödemeyi direk olarak makineye yaparlar. Bu sistemde, Ekovend ile kurum/kuruluş arasında faturalaşma olmaz.

Servis Destek Sistemi
Mevcut kullanımınızda olan otomat makinelerinin, ürün dolumu, temizlik, teknik servis ve bakımlarının servis anlaşması çerçevesinde, bedel karşılığı tarafımızca yapılmasıdır.